SEO 101 – Proste porady SEO

Galeria prostych porad dotyczących SEO. Wdrożenie w życie każdej z nich powinno mieć przełożenie na projekty SEO, które prowadzisz.

Proste porady SEO, które pomogą Ci na szybką optymalizację Twojej strony.

kopia projekt bez tytulu post twittera1
Szukasz nowego pomysłu na nowy tekst lub artykuł? Sprawdź sekcję „Podobne pytania” w wynikach wyszukiwania Google dla Twoich najważniejszych słów kluczowych. To kopalnia tematów, które interesują użytkowników i zdobywają wyświetlenia w wyszukiwarce. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź: https://monsterseoagency.com/jak-wykorzystac-sekcje-podobne-pytania-people-also-ask-dla-lepszych-wynikow-seo-3-proste-kroki/
kopia projekt bez tytulu post twittera
Nie wiesz jak zoptymalizować treści pod wybrane słowa kluczowe? Dzięki skorzystaniu z możliwości narzędzi takich jak Surfer SEO poznasz podstawy optymalizacji treści, stworzysz lepsze artykuły i opisy, porównasz je z tekstami konkurencji i naczysz się co jest ważne podczas tworzenia contentu.
zaplanuj kolejny audyt seo
Wykonałeś audyt SEO dla swojej strony? Od razu zaplanuj kolejny! Strona internetowa to pewnego rodzaju digitalowy żywy organizm. Rozwija się, ewoluuje, jej części znikają, a zmiany są wprowadzane nieustannie. To sprawia, że prawdopodobnie pojawią się na niej nowe błędy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź: https://monsterseoagency.com/co-powinien-zawierac-audyt-seo/
generatory tresci
Tworzenie rozbudowanych artykułów blogowych trwa zbyt długo? Wypróbuj jeden z AI generatorów treści (takich jak Jasper AI), które przyspieszą znacząco planowanie tematów, nagłówków, list wypunktowanych, a nawet całych akapitów treści.
meta title optymalizacja
Pierwsze optymalizacje meta-title? Pamiętaj, że nie powinien być dłuższy niż 60 znaków, powinien zawierać Twoje priorytetowe słowo kluczowe dla danej podstrony, nie wprowadzać użytkownika w błąd i kończyć go nazwą Twojego brandu.
Obrazek domyślny
Tomek Sikora

Specjalista SEO z kilkuletnim doświadczeniem. W czasie swojej pracy prowadziłem projekty pozycjonowania około 200 stron internetowych. Były to zarówno małe lokalne firmy, duże ogólnopolskie przedsiębiorstwa, a także międzynarodowe korporacje.

Artykuły: 12